Ve třídě 3.B si žáci s paní učitelkou krátí čas čekání na Vánoce tím, že každé pondělí zapálí jednu svíčku na adventním věnci a povídají si o adventu a příchodu Vánoc.

Mgr. Hanka Prášková

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Začal advent