V pátek 18. a v úterý 29. listopadu se žáci 6.A a 6.B zúčastnili posezení s regionální autorkou Olgou Černou, která jim vyprávěla o Miroslavu Šaškovi a jeho knížkách. Posezení bylo velice zajímavé. Na závěr si žáci mohli jednotlivé knihy prohlédnout.

Mgr. Markéta Radostová

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Setkání s Olgou Černou