V pátek 18. 11. přišli navštívit naši školu bývalí žáci. Pozvali jsme je do hodiny tělesné výchovy.  Zacvičili si s námi školku s míčem a zahráli  různé míčové hry. Byla to příjemně strávená hodina.

 Mgr. Radmila Dostálová

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Návštěva v 1.B