O hodinách chemického semináře  si žáci pod vedením studentky z Vysoké školy chemicko technologické zkusili řadu experimentů na téma kyslík, oxid uhličitý a  kapalný dusík.Objasnili si pojmy o luminiscenci. Na závěr hodiny  nesmělo chybět chemické šampaňské a kávová zmrzlina z kapalného dusíku.

Ing. Helena Pištěková

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Chemie v praxi