Dne 9.11. jsme se vypravili za krásného podzimního počasí do přírody. Během různorodých činností se děti seznámily se změnami v podzimní přírodě. Sestavovaly dráčky z  listí, poznávaly různé druhy stromů a zacvičily si s barevným padákem. Všem se to moc líbilo a už se těšíme na další hrátky, tentokrát zimní.

Mgr. Marie Kortanová a Mgr. Radmila Dostálová

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Podzim v přírodě 1.A, 1.B