Stalo se již nepsaným pravidlem naší školy, že žáci devátých ročníků pořádají před svým odchodem na střední školy a učiliště den pro ty, kteří je celých devět let „trápili“ – pro učitele. Užívají si to, že se na jedno dopoledne vymění role – oni jsou ti zkoušející a učitelé plní jejich úkoly.

Letos si připravili deset stanovišť:

Poznávání československých a českých prezidentů

Malování rakety poslepu

Přiřazování vlajek ke státům

Určení věcí podle hmatu

Střelbu na koš

Střelbu na branku se sportovním kvízem

Historický kvíz

Poznání historické osobnosti podle obrázku

Přiřazení jmen k fotografiím žáků devátých tříd

Střelbu vodní pistolí na cíl

A jak se k těmto všem úkolům postavili učitelé? Výborně! Dokázali, že se nebojí udělat si ze sebe trochu legraci a že nikdo nemůže vědět všechno…

Děkujeme „deváťákům“ za super páteční dopoledne a přejeme jim do další studijní etapy jen a jen úsměv na tváři a radost ze života.

                                                                                                                                                                Mgr. Lucie Kosobudová

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Olympiáda učitelů