V tomto školním roce navštěvovali žáci z 9.A třídu 1.B, kde dětem četli pohádky, o kterých si s nimi pak povídali. Ke konci školního roku si pro děti připravili čtení ve skupinách v jednotlivých rolích, někteří svůj čtenářský výstup doprovodili i hereckými výkony. I prvňáci se pochlubili svými čtenářskými dovednostmi. Při společných aktivitách si navzájem našli nové kamarády a hodiny si moc užili.
Hana Jeřábková a Hana Prášková
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - 9.A a prvňáci


