Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Získané poznatky jsou cenný dar a ne cosi povinného, co Ti má zkazit dobrou náladu. (Albert Einstein)

V nadcházejícím měsíci listopadu máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například návštěva planetária, zajímavé přednášky a pořady, prezentace středních škol a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

      

Attachments:
Download this file (listopad.pdf)Plán akcí na měsíc listopad[ ]120 kB

V nadcházejícím měsíci říjnu máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například návštěva dopravního hřiště, Halloween, Zdravá pětka, turnaj v házené a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

             

Attachments:
Download this file (Plán akcí na měsíc říjen.pdf)Plán akcí na měsíc říjen[ ]554 kB

V nadcházejícím měsíci září máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například návštěva Přírodního parku Třeboňsko, fotografování prvňáčků, Evropský den jazyků a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

      

Attachments:
Download this file (ZARI.pdf)Plán akcí na měsíc září[ ]108 kB

V nadcházejícím měsíci říjnu máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například návštěva dopravního hřiště, turnaj v miniházené, exkurze na skládku v Černošíně a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

      

Attachments:
Download this file (ŘÍJEN.pdf)Plán akcí na měsíc říjen[ ]433 kB

V nadcházejícím měsíci září máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například návštěva Přírodního parku Vyšebrodsko, exkurze na skládky, fotografování prvňáčků, Evropský den jazyků a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

      

 

Attachments:
Download this file (ZÁŘÍ.pdf)Plán akcí na měsíc září[ ]420 kB

V nadcházejícím měsíci červnu máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například mnoho školních výletů, Pasování čtenářů, výstava Dobrodružství s technikou a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

      

Attachments:
Download this file (ČERVEN.pdf)Plán akcí na měsíc červen[ ]429 kB

V nadcházejícím měsíci dubnu máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například zápis do 1.tříd, divadelní představení našeho dramatického kroužku, Den Země a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

      

Attachments:
Download this file (DUBEN.pdf)Plán akcí na měsíc duben[ ]357 kB

V nadcházejícím měsíci březnu máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například program Veselé zoubky, exkurze na Letiště Praha, návštěva předškoláků a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

   

Attachments:
Download this file (BREZEN.pdf)Plán akcí na měsíc březen[ ]345 kB

V nadcházejícím měsíci únoru máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například plavecký výcvik, okresní kola různých olympiád, exkurze do Jaderné elektrárny Temelín a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

           

Attachments:
Download this file (UNOR.pdf)Plán akcí na měsíc únor[ ]337 kB

V nadcházejícím měsíci lednu máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například lyžařský výcvik 7.ročníku, okresní kola různých olympiád, zimní pobyt v přírodě a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

      

Attachments:
Download this file (LEDEN.pdf)Plán akcí na měsíc leden[ ]334 kB

V nadcházejícím měsíci listopadu máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například návštěva planetária, soutěž Bobřík informatiky, prezentace středních škol a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

      

Attachments:
Download this file (LISTOPAD.pdf)Plán akcí na měsíc listopad[ ]346 kB

V nadcházejícím měsíci říjnu máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například návštěva dopravního hřiště, zahájení bruslení, exkurze na skládku v Jindřichově Hradci a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

      

Attachments:
Download this file (ŘÍJENnew.pdf)Plán akcí na měsíc říjen[ ]355 kB

V nadcházejícím měsíci září máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například návštěva CHKO Třeboňsko, exkurze na skládky, fotografování prvňáčků, Evropský den jazyků a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

      

Attachments:
Download this file (ZÁŘÍnew.pdf)Plán akcí na měsíc září[ ]344 kB

V nadcházejícím měsíci červnu máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například mnoho školních výletů, Pasování čtenářů, výstava Dobrodružství s technikou a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

      

Attachments:
Download this file (červen.pdf)Plán akcí na měsíc červen[ ]364 kB

V nadcházejícím měsíci dubnu máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například zápis do 1.tříd, divadelní představení našeho dramatického kroužku, Den Země a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

     

 

Attachments:
Download this file (DUBEN.pdf)Plán akcí na měsíc duben[ ]368 kB

V nadcházejícím měsíci březnu máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například návštěva Technického muzea v Praze, den otevřených dveří, zajímavé besedy na různá témata a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

      

Attachments:
Download this file (BREZEN.pdf)Plán akcí na měsíc březen[ ]363 kB

V nadcházejícím měsíci únoru máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například sokolská akademie, okresní kola různých olympiád, naučný program o hudbě a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

                           

Attachments:
Download this file (unor.pdf)Plán akcí na měsíc únor[ ]344 kB

V nadcházejícím měsíci lednu máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například lyžařský výcvik 7.ročníku, okresní kola různých olympiád a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

        

Attachments:
Download this file (LEDENnew.pdf)Plán akcí na měsíc leden[ ]333 kB

V nadcházejícím měsíci prosinci máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například návštěva Mikuláše, čerta a anděla, Vánoční dílny, vystoupení divadelního kroužku a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

      

Attachments:
Download this file (PROSINEC16aaaa.pdf)Plán akcí na měsíc prosinec[ ]350 kB

V nadcházejícím měsíci říjnu máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například návštěva dopravního hřiště, výkup kaštanů a žaludů, exkurze v rámci chemického semináře a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

      

Attachments:
Download this file (rijen2016new.pdf)Plán akcí na měsíc říjen[ ]349 kB

V nadcházejícím měsíci září máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například Výstava k 700. výročí narození Karla IV., fotografování prvňáčků, Evropský den jazyků a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

      

Attachments:
Download this file (záři+2016new.pdf)Plán akcí na měsíc září[ ]228 kB

V nadcházejícím měsíci březnu máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například návštěva Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, Den naruby, zajímavé besedy na různá témata a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

      

Attachments:
Download this file (březen.pdf)Plán akcí na měsíc březen[ ]198 kB

V nadcházejícím měsíci únoru máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například sokolská akademie, okresní kola různých olympiád, program DM drogerie a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

      

Attachments:
Download this file (únor_new.pdf)Plán akcí na měsíc únor[ ]192 kB

V nadcházejícím měsíci lednu máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například zápis do 1.tříd, okresní kola různých olympiád, program zdravá pětka a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

         

Attachments:
Download this file (Plán akcí - leden.pdf)Plán akcí na měsíc leden[ ]196 kB

V nadcházejícím měsíci listopadu máme naplánováno spoustu zajímavých akcí. Čeká nás například návštěva Planetária v Českých Budějovicích, které nás seznámí s astronomií, žáci se vypraví do Madety a mnoho dalších zábavných i poučných programů. Podrobný rozpis naleznete níže.

      

Attachments:
Download this file (listopad.pdf)Plán akcí na měsíc listopad[ ]199 kB

Copyright © 2020 2. ZŠ J.A.Komenského Milevsko Rights Reserved.