foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Získané poznatky jsou cenný dar a ne cosi povinného, co Ti má zkazit dobrou náladu. (Albert Einstein)

Děti se konečně vrátily do školy, tak proč si nezpestřit jeden den šílenými účesy?! Pusu sice musíme mít pořád zakrytou, ale to o vlasech neplatí! Kluci i holky z 5. B vymýšleli co nejoriginálnější účesy, se kterými strávili celou středu ve škole.

Mgr. Dana Kotrbová

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Dne šílených účesů

Jiří Šimák z 9. A se opět osvědčil jako vynikající reprezentant naší školy. Začátkem května se zúčastnil krajského kola Biologické olympiády. Dosáhl vynikajícího výsledku, když obsadil 7. místo ze 45 účastníků z celého kraje. Chtěli bychom mu poděkovat za vynikající práci (nejen při olympiádách) a také popřát do dalšího studia hodně úspěchů a zábavy!

Děkujeme i ostatním žákům za nasazení a účast ve školním online kole Biologické olympiády – Lubomír Silvestr (9. A), Jaroslav Mrázek a Matyáš Vachta (oba 8. A).

Mgr. Petra Říhová

Naše škola se již druhým rokem zúčastnila čarodějnického ¼ maratonu SAXANA RUN. Každá štafeta ve složení čtyř běžců musela dohromady uběhnout 12 km. Do boje jsme vyslali tři týmy. Za tým učitelek s typickým názvem „Úči“ běžely Radmila Dostálová, Petra Říhová, Marie Kortanová a Lucie Kosobudová. Tým „Plži“ byl plný rodičů. Štafetu tvořily maminky Veronika Hřebejková, Ivana Koňáková, Alena Stejskalová. A nechyběl i jeden tatínek – Marek Schlixbier. Dětskou štafetu „Holky z Kosobud“ běžely s výborným konečným časem Stela Koňáková, Simona Stejskalová, Simona Němečková a Adéla Dostálová. Cílem tohoto běhu je vždy dobrovolným startovným podpořit někoho v tíživé životní situaci. Letos jsme všichni běželi za jednu maminku, která se pere s roztroušenou sklerózou. Všichni jsme rádi, že jsme udělali něco pro své zdraví a ještě jsme tím podpořili dobrou věc.

Kosobudová Lucie

Copyright © 2021 2. ZŠ J.A.Komenského Milevsko Rights Reserved.