Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Získané poznatky jsou cenný dar a ne cosi povinného, co Ti má zkazit dobrou náladu. (Albert Einstein)

  28. 11. vyrazily děti z naší školy potěšit seniory do Domova s pečovatelskou službou v Milevsku v ulici 5. května. Zde jim nejdříve někteří z nich zarecitovaly krátké básničky. Poté přišla na řadu jóga. Děvčata předvedla sestavu na téma „Procházka do přírody“ a snažila se do cvičení zapojit i obyvatele domova. Závěr představení patřil tanci. Žáci 4. B bravurně předvedli mazurku a vyzvali i některé babičky a dědečky do svých řad. Úsměvy na tvářích měli všichni, jak naše děti, tak i diváci.

Mgr. Lucie Kosobudová Štemberková

     

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Domov důchodců

Copyright © 2019 2. ZŠ J.A.Komenského Milevsko Rights Reserved.